+90 232 799 04 81
+90 507 510 17 87
Fatih Mah. 1191 Sok. No:15/B Sarnıç / Gaziemir / İzmir
sales@microway.com.tr
Dünyanın Her Yerinde

Microway Makine ve Gıda İşleme Teknolojileri

Misyonumuz Vizyonumuz

Endüstriyel hizmet sağlayıcısı konumumuzu güçlendirerek gelecek 10 sene içerisinde endüstriyel mikro dalga kurutma alanı başta olmak üzere Ar-Ge çalışmalarımızı inovasyon odaklı bir şekilde sürdürmek. Kurumsal yapılanmamızda yeniliğe, gelişime ve yaratıcılığa yer vererek organizasyon olarak öncelikle Türkiye çapında sonrasında ise dünya çapında tanınır bir konuma gelmek.

Vizyonumuz Öncelikli misyonumuz, Türkiye genelinde endüstriyel anlamda yakaladığımız ivmeyi sürdürülebilir kılmak ve Türkiye ekonomisinin gelecek vaat eden endüstriyel kuruluşlarına, uygun maliyetli ve getirisi yüksek sanayi çözümleri sunmak. Aynı şekilde endüstriyel alanda geleneksel yöntemlerin neden olduğu gereksiz enerji sarfiyatını efektif çözümlerle minimum seviyeye düşürerek üretimi maksimum seviyeye çıkarmak.

Microway olarak üretimlerimizi İzmir / Gaziemir’de bulunan 800 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde sürdürmekte olup, buradan tüm Türkiye’ye ve yurt dışına ürün ve hizmet sunmaktadır.

Firmamız Tasarım, Üretim, Montaj ve Servis hizmeti veren bir sanayi kuruluşudur. Deneyimli kadromuz Mikrodalga ve konvensiyonel fırın teknolojileri ile  özellikle gıda sektöründe; kurutma, ısıtma, nem alma, pastörizasyon ve fumigasyon işlemleri diğer sektörlerde ise ısıtma ve nem alma konularında uzmanlaşmıştır.

Endüstriyel Mikrodalga sistemlerimiz ve fırınlarımız, üretim süreçlerinize özgü ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere dizayn edilir ve projelendirilir.

Deneyimli personelimiz tarafınca ihtiyacınıza göre tasarlanmış ekipmanlar, sorunlarınızın çözümüne, üretim verimliliğinizi ve karlılığınızı arttırmanıza, maliyetlerinizi düşürmenize katkı sağlayacaktır.

Microway, Endüstriyel Mikrodalga çözümleriyle ilgili her türlü sorunuzu cevaplamak için yeterli bilgi birikimine ve kaynağa sahiptir.